Aktualności

Sezon narciarski 2018/2019 czas zacząć!

Z dnia na dzień pogoda staje się jeszcze bardziej zimowa, śniegu jest coraz więcej a co za tym coraz więcej tras narciarskich zostaje…

Sztruksik o wschodzie słońca

  Wieczorne szusowanie przy sztucznym świetle ma teraz konkurencję w postaci zjazdów przy wschodzie słońca. Ci…

TOP 10 największych ośrodków w Austrii - miejsce 4 Serfaus-Fiss-Ladis

15.12.2015

To aż 196 km tras narciarskich zachęcających swoimi urokami, tereny sięgają tam aż 2820m. Jest to także idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, znajdziecie tu dużo atrakcji od zwykłych nart aż po skutery, szkółkę narciarską dla dzieci, dziecięcy parkour na skuterach śnieżnych, dziecięcą krainę zabaw oraz przedszkole i żłobek dla najmłodszych. Dodatkową atrakcją jest jedyne metro w Alpach. Znajdziecie tu 47 km niebieskich tras, 121 km tras czerwonych i dla najodważniejszych 28 km tras czarnych.
To połączenie 3 wiosek z duszą, które słynął ze swojego folklorystycznego stylu. Są to bardzo przytulne , klimatyczne miejsca. Ladis to najmniejsza i najpiękniejsza wioska z tego kompleksu, znajduje się tam wiele tamtejszych restauracji, lokali, w których można poznać tamtejszą kulturę. Jest tam także piękny zamek Laudegg, który nie tylko w sceneri zimowej olśniewa, ale i latem kusi podróżujących.