Kontakt

Gasthof Arriach

Arriach 53
A-9543 Arriach / Corinthia
46°43'29", 13°50'56"
tel. 0043 (0)4247 30106
tel. 0043 (0)664 88656860

Opis obiektu

Wieś Arriach leży w geograficznym centrum regionu Corinthia. Otoczona jest pięknymi górami, położona między jeziorami Ossiach i Millstatt. To fantastyczne miejsce do uprawiania tyrystyki pieszej, a także pływania i rekreacji na jeziorach. 

W pięknej wsi Arriach znajdziecie Państwo Gasthof Arriach. Dla Gości przygotowaliśmy 6 pokoi dwuosobowych i 2  apartamenty. 

Wszystkie pokoje wyposażone są w wygodne łóżka, telewizor, w każdym z nich łazienka i zazwyczaj oddzielna toaleta. W niektórych pokojach - balkon. 

Na parterze obiektu można korzystać z bezpłatnego internetu. 

ZIMA 

Zima w Alpach to oczywiście narty. 

W sezonie narciarskim (listopad-kwiecień) nasi Goście chętnie korzystają ze stacji Gerlitzen, która znajduje się niedaleko. Można tam wypożyczyć pełny sprzęt narciarski. Gerlitzen to odpowiednie miejsce zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych narciarzy. Będąc na górze można wybrać trasę niemal we wszystkich kierunkach. Na zboczach znajdziecie kilka schronisk i restauracji, gdzie można nabrać sił do dalszego szusowania. 

LATO

Arriach to wieś położona 900 m npm, po południowej stronie Alp. Panuje tu klimat śródziemnomorski. Cudowne lato z dużą ilością słonecznych dni i przyjemnymi temperaturami sprzyja uprawianiu sportu i skutecznego relaksu w górach lub na wodzie. Okoliczne jeziora są idealne do uprawiania wszelkiego rodzaju sportów wodnych, a także wypoczynku i opalania na jednym z wielu tarasów. 

Pełna oferta na naszej stronie internetowej. 

Prosimy o dokonywanie rezerwacji wyłącznie drogą mailową.